Seo optimizācija

Jūs vēlaties būt pamanāmi internetā ? Seo optimizācija palīdz būtiski palielināt apmeklētājuseo optimizācija plūsmu uz Jūsu mājas lapu no interneta meklētājiem. Tas ļauj vieglāk piesaistīt jaunus klientus un nopelnīt vairāk. Lai tas izdotos, ir vajadzīgi kvalitatīvi seo pakalpojumi, kas palīdz sasniegt reālus rezultātus ātrāk un vienkāršāk.

Kādas priekšrocības sniedz mājas lapas optimizācija ?

Uzņēmējdarbībā robeža starp uzplaukumu un bankrotu ir šaura. Katru dienu kāds meklē internetā tādas preces vai pakalpojumus kā Jūsējie, bet vai atrod ? Google ir absolūts tirgus līderis Latvijā un darbojas kā kanāls pa kuru virzās interneta lietotāji. Katrs no personīgās pieredzes zinām, ka tālāk par pirmo lapu skatamies vien retās reizēs. Pielāgojot mājaslapu meklētāju prasībām, mēs varam uzlabot apmeklētāju plūsmu no google un citiem inerneta meklētājiem. Šī iemesla dēļ seo pakalpojumi noder gan cilvēkiem, kas sper pirmos soļus uzņēmējdarbībā, gan tiem, kas vēlas nostiprināt savas pozīcijas un pilnībā dominēt savā nišā.

 

Tas, cik veiksmīgi Jūs spēsiet sevi pozicionēt un piesaistīt apmeklētājus lielā mērā var noteikt, vai piedzīvosiet uzplaukumu vai bankrotu. Tā kā tiešsaistes pakalpojumu un preču tirdzniecība ar katru gadu kļūst aizvien izplatītākā, tad ir maz tādas nozares, kurās var iztikt bez savas mājas lapas. Ja domājat, ka pietiek ar lapu sociālajos tīklos, varat piedzīvot vilšanos. Sociālie tīklu administrācija var jebkurā brīdī izdzēst Jūsu lapu vai ieviest ierobežojumus, kas apgrūtina sazināšanos ar lietotājiem. Savā mājas lapā turpretim Jūs esat kungs un pavēlnieks un varat to attīstīt pēc saviem ieskatiem. Protams, ar mājas lapas izveidi vien nepietiek ir vajadzīga arī apmeklētāju plūsma un mēs palīdzam to nodrošināt caur interneta meklētājiem.

Kā notiek sadarbība

Klienta ambīciju un spēju apzināšana ir pirmais solis. Ir klienti, kas grib tikai zināt darbības virzienu un ir gatavi tālāk cīnīties paši. Ir klienti, kas vēlas seo konsultācijas, izzina nepieciešamos darbības virzienus un strādāt pastāvīgi. Citi vēlas tikai rezultātu un ļauj, lai seo speciālists dara savu darbu, bet paši koncentrējas uz uzņēmējdarbības attīstību. Ja klients izvēlas otro variantu, mēs pārņemam stafeti un virzam mājaslapu pretī virsotnēm.

Mūsu piedāvātie pakalpojumi

  • Konkurences, nišas un klienta līdzšinējās darbības analīze
  • Stratēģijas, taktikas un rīcības plāna izstrāde
  • Iekšējā optimizācija (seo audits, atslēgvārdu analīze, mājaslapas labojumi, satura izlabošana, attēlu optimizācija, url struktūras labojumi, statistikas programmu iestatīšana)
  • Ārējā optimizācija (satura un ārējo saišu veidošana)
  • Izvērtēšana (atslēgvārdu pozīciju, konkurentu un ienākošo saišu monitorings, atskaites)

Sākotnējais uzdevums ir nodrošināt, lai mājaslapas saturs un sadaļas ir saistītas ar atslēgvārdiem, kuri a) raksturo Jūsu pakalpojumus un b) tiek izmantoti interneta meklētājā. Darba apjoms lielā mērā ir atkarīgs no konkurences līmeņa. Ja  izvēlētajiem atslēgvārdiem ir zema konkurence, atsevišķos gadījumos var pietikt tikai ar vietnes iekšējo sakārtošanu. Atslēgvārdiem, kuriem ir vidēja un augsta konkurence būs vajadzīga arī ārējā optimizācija. Tas nozīmē, ka Jūsu niša un ambīciju līmenis noteiks mūsu sadarbības apmēru un izmaksas.

Cik ātri redzēšu rezultātus ?

Šobrīd, vērtējot mājaslapas, google, bing un citu meklēšanas sistēmu algoritmi balstās uz vairākiem simtiem indikatoru. Tie visi ir nozīmīgi, taču lai sasniegtu mērķi – atrašanos pirmajās pozīcijās meklēšanas rezultātos, mēs liekam uzsvaru uz būtiskāko. Mēs veicam seo optimizāciju, balstoties uz gadu gaitā uzkrāto pieredzi, veiksmīgi virzot dažādus interneta projektus Latvijā un ārzemēs, kā arī jaunākajām atziņām interneta mārketingā.

Pirmās pārmaiņas reizēm var redzēt jau pēc pāris nedēļām, bet stabiliem rezultātiem ir vajadzīgi vairāki mēneši. Lielu mērķu sasniegšanai ir jārēķinās ar ilgtermiņa sadarbību. Diemžēl pirmās pozīciju sasniegšana google nav tas pats, kas zelta medaļa olimpiādē. Aizvien vairāk uzņēmumi saprot, kādēļ ir vajadzīga seo optimizācija. Tas automātiski palielina konkurenci, turklāt google regulāri veic izmaiņas savā algoritmā. Reālā dzīvē tas nozīmē, ka darbs pie mājaslapas  nebeidzas nekad, taču potenciālais ieguvums ir tā vērts, lai sāktu rīkoties jau tagad.

6 + 10 =