SEO darbības piemēri

Mēs piedāvājam pakalpojumus, kas nodrošina iespējas sasniegt top pozīcijas Google rezultātos t.sk. domēna izvēli un reģistrāciju, mājas lapas auditu, atslēgvārdu un nišas analīzi, SEO optimizāciju, reputācijas uzlabošanu. Zemāk daži piemēri, kas palīdzēja būtiski palielināt apmeklētāju plūsmu un nopelnīt vairāk.


Grafikā izceltie datumi atzīmē mūsu sadarbības sākumu. 

 

1.Projekts finanšu – aizdevumu nišā

Sniegtie pakalpojumi – SEO audits, atslēgvārdu un konkurentu analīze, mājas lapas optimizēšana, SEO iekšējā un ārējā optimizācija.

Apmeklētāju skaits sadarbības periodā palielinājās vairākas (gandrīz desmit) reizes.

Sadarbības periods: ilgtermiņa sadarbība.

 

 


2. Projekts hobiju – mājdzīvnieku nišā

Sniegtie pakalpojumi – SEO audits, atslēgvārdu un konkurentu analīze, satura veidošanas un optimizācijas ieteikumi.

Apmeklētāju skaits būtiski palielinājās, ļaujot mājaslapai kļūt par jomas līderi, nostiprināt zīmolu un piesaistīt jaunus klientus.

Sadarbības formāts: īstermiņa sadarbība.

 


3. Projekts – radio nišā

Sniegtie pakalpojumi – mājas lapas audits, nišas un konkurentu analīze, satura optimizācija un mārketings, SEO optimizācija.

Apmeklētāju skaits būtiski pieauga, ļaujot sasniegt jaunu auditoriju, nostiprināja zīmolu un palielināja klausītāju skaitu.

Sadarbības formāts: ilgtermiņa sadarbība.

 


4. Projekts kazino – azartspēļu nišā

Sniegtie pakalpojumi – mājas lapas, konkurentu un atslēgvārdu analīze, rekomendācijas SEO ārējai un iekšējai optimizācijai.

Apmeklētāju skaits gandrīz desmitkāršojās pēc rekomendāciju ieviešanas.

Sadarbības formāts: īstermiņa sadarbība.

 


 

Vajadzīgs SEO speciālists?

Vēlaties palielināt mājas lapas apmeklētāju skaitu vai piesaistīt jaunus klientus ar savu mājaslapu? 

SEO var palīdzēt. 

SEO speciālisti var objektīvi novērtēt jūsu mājaslapu, saprast tās problēmas, izanalizēt konkurentus, nišu, piemeklēt atslēgas vārdus, izstrādāt stratēģiju un veikt visas pārējās darbības, kas nepieciešamas, lai paceltos Google pozīcijās.

Līdzīgi kā visi nevar būt skolotāji vai ārsti, tā arī ne katrs var būt seo speciālists. Prasmju apgūšanai ir nepieciešams laiks, pacietība un zināmā mērā arī talants. Konkurences apstākļos uzņēmumi konkurē par talantiem un tas pats par sevi rada izaicinājumus:

  1. uzņēmumi var pieņemt darbā seo ekspertu;  
  2. mēģināt paši kļūt par SEO speciālistiem;
  3. pirkt seo pakalpojumus.  

Pirmie varianti ir salīdzinoši dārgi un arī riskanti.  

Jauna darbinieka pieņemšana vismaz uz pārbaudes laiku ( 3 mēneši) izmaksā vismaz 1000 – 4000 eur/mēn (algas diapazons seo speciālistiem). Arī eksperimenti maksā naudu, jo kamēr mājaslapa nenes peļņu tā nepalīdz attīstībai. Papildus tam, neprasmīgi rīkojoties var pozīcijas nevis uzlabot, bet pasliktināt. Sliktākajā scenārijā tiek iegūts Google sods (“penalty“) un, lai no tā atgūtos ir vajadzīgi mēneši, gadi, bet reizēm vieglāk ir sākt veidot jaunu mājaslapu nekā mēģināt tikt galā ar algoritmiskiem vai manuāliem Google sodiem. 

Iepriekš minēto iemeslu dēļ vairumam Latvijas uzņēmumu optimiālais risinājums mājas lapas optimizēšanā ir seo pakalpojumi kā ārpakalpojums. Šādā sadarbības modelī profesionāls seo speciālists palīdz uzņēmumam sasniegt izvirzītos mērķus un arī ietaupa līdzekļus. Pozitīvi rezultāti var būt redzami jau pēc dažām  nedēļām, bet vairumā gadījumu ir jāpaiet vairākiem mēnešiem, lai sajustu SEO spēku. 

Gudri uzņēmumi iegulda naudu tur, kur tā nes pozitīvu atdevi arī ilgtermiņā, t.i. SEO. 

Ja nepieciešams seo speciālists, aizpildiet pieteikumu

Pieteikties SEO pakalpojumiem:

2 + 2 =