SEO AUDITS

SEO audits palīdz saprast, cik efektīvi strādā mājas lapa. Vai tā ir izveidota atbilstoši Google prasībām un kā tā izskatās uz konkurentu fona. Audita ietvaros mēs identificējam kļūdas un atklājam kā uzlabot mājas lapas sniegumu un sasniegt labākas pozīcijas meklēšanas rezultātos.

 • Mājas lapas auditu veic kvalificēts SEO speciālists.
 • Darbā tiek izmantotas speciālas programmas un individuāla mājas lapas koda analīze.
 • Rekomendācijas tiek sagatavotas specifiski Jūsu tīmekļa vietnei, balstoties uz mājas lapas auditā gūtajiem datiem un konkurentu analīzi.

mājas lapas seo audits

Pieteikties manas mājas lapas auditam!

Tūlītējs ieguvums

 • Saņemsiet atskaiti ar obligāti veicamajiem pasākumiem mājas lapas darbības un rezultātu Google uzlabošanai, kā arī papildus rekomendācijas.
 • Audita rezultātus varat nodot saviem IT kolēģiem, mājas lapas uzturētājam vai arī uzticēt ieteikumu ieviešanu SEO.LV.

Kādēļ ir nepieciešams SEO audits?

Mājas lapas audits nodrošina, ka tiek attklātas tīmekļa vietnes stiprās un vājās puses. Šis ir pamats uz kā balstīties, veicot SEO optimizācijas pasākumus. Galvenie ieguvumi:

 • Sapratīsiet savas mājas lapas stiprās un vājās puses.
 • Uzzināsiet, kā izskatieties uz konkurentu fona.
 • Saņemsiet konkrētu veicamo uzlabojumu sarakstu.
 • Ieteikumi mājas lapas struktūras un satura papildināšanai.
 • Pārskats par iekšējām un ārējām saitēm.

Seo audita ietvaros mēs vērtējam, vai mājaslapa atbilst ne tikai lietotāja, bet arī Google algoritma vajadzībām. Tās ir tehniskas nianses, kas ļauj meklēšanas robotam novērtēt konkrētās vietnes kvalitāti. Optimizējot mājas lapas iekšējo struktūru un saturu, palielinās iespējas sasniegt augstas pozīcijas interneta meklētāju rezultātos, taču veicamos pasākumus var uzzināt tikai pēc audita.

Izlaist šo posmu ir tas pats, kas sākt mājas būvniecību uz neizpētīta zemes gabala bez projekta. Izdarīt var, bet vēlāk var nākties būtiski pārmaksāt, lai novērstu kļūdas vai sasniegtu līdzvērtīgu rezultātu.

Kā notiek sadarbība?

 • Aizpildiet pieteikumu SEO auditam.
 • Mēs izanalizēsim mājas lapu un dažu dienu laikā saņemsiet audita rezultātus. Pārskatā būs ietverta informācija par mājas lapas pašreizējo situāciju un veicamajiem pasākumiem (prioritārā secībā). Saņemsiet arī rekomendācijas savas mājas lapas pozīciju uzlabošanai Google meklēšanas rezultātos.
 • Sāciet strādāt pie mājas lapas uzlabošanas vai uzticiet darbu izpildi SEO.LV.

Kādēļ izvēlēties mūs?

 • SEO auditu veiks kvalificēts seo speciālists, veltot uzmanību un laiku konkrēti Jūsu mājas lapai.
 • Saņemtās rekomendācijas varēsiet ieviest pakāpeniski pašu spēkiem vai pasūtot SEO pakalpojumus kā ārpakalpojumu.
 • Mūsu ilggadīga pieredze darbā ar dažādiem SEO projektiem nodrošina, ka seo optimizācijas rekomendāciju ieviešana sniedz pozitīvus rezultātus.

Biežāk uzdotie jautājumi

SEO analīzes sagatavošanai parasti ir nepieciešamas dažas darba dienas.

 

Jā, audits tiek veikts arī e-komercijas mājas lapām. Audita rekomendāciju ieviešana palīdz palielināt apmeklētāju plūsmu un klientu daudzumu.

 

Jā, audita rezultāti un rekomendācijas veicamajiem pasākumiem ir sagatavotas viegli saprotamā valodā.

 

Internetā pieejamās bezmaksas audita programmas var izanalizēt mājas lapu pēc noteiktiem faktoriem. Tas nav slikti, taču sniedz ļoti nepilnīgu priekšstatu par tīmekļa vietnes stāvokli un veicamajiem pasākumiem. Profesionālu mājas lapas auditu veic kvalicēts SEO speciālists, kas izmanto profesionālas (maksas) programmas un gadu gaitā uzkrāto pieredzi. Šāda pieeja nodrošina konkrētas atbildes, kādēļ mājas lapa nesniedz cerēto rezultātu un ļauj sagatavot konkrētas rekomendācijas par veicamajiem pasākumiem.

Mājas lapas audits palīdz novērtēt tīmekļa vietnes pašreizējo tehnisko situāciju un to kā tā kotējas pret konkurentiem. Optimizācija paredz auditā ietverto rekomendāciju reālu ieviešanu.

Audita cena ir atkarīgas no Jūsu mājas lapas lieluma un nozares. Nelielām mājas lapām audita cena sākas no 150 EUR + PVN.